6 põhjust, miks vähemalt korra elus Bali saart külastada

Bali saarest on saanud turistide meelispaik, ainuüksi fakt, et saare ainuke Ngurah Rai lennujaam võtab päevas vastu ca 60 000 turisti, räägib iseenda eest. See võib esialgu tunduda ehmatavana, kuid reaalsus on see, et Bali on saar, mis tõmbab inimesi ikka ja jälle tagasi. Ma olen aastate jooksul kohanud vaieldamatult rohkem neid inimesi, kelle jaoks on Balil olla juba mitmes kord, kui neid, kes külastavad Jumalate saart esimest korda. Balis on tõepoolest midagi, mis ei jäta mitte kedagi ükskõikseks ega tundetuks. 

Balile tulemiseks on vähemalt 100 põhjust, kuid kirjutan üles, minu hinnangul 6 peamist põhjust, miks just iga eestlane võiks samuti vähemalt korra Bali saart külastada.

Loe lisaks

Minu bali mälestusedAllolev üllitis on kirjutatud tegelikult aastal 2013 ning avaldatud esimest korda 2015. aastal, kui Balil sahtlisse kirjutatud mälestused esimest korda avalikuks tegin. Endalegi huvitav ja samas veidi veider lugemine, sest nii palju on selle pika, kuid samas lühikese aja jooksul muutunud. Samas Bali müsteeriumlik vibe
elab endiselt Bali kohal...
Loe lisaks

10 põnevat fakti Bali kohta

Bali saart ei kutsusta paradiisisaareks ilma asjata. Siin on tõepoolest midagi sellist, mis paneb tagasi tahtma. Ja väga paljud inimesed naasevadki, et seda ilu ja lummust taaskord kogeda. Kes meist siis ei sooviks aega veeta postkaardil?

Loe lisaks