Muuda oma Bali reis muretuks ja meeldejäävaks!

Bali on üks äärmiselt mõnus koht puhkamiseks, enese leidmiseks ja ka heas mõttes
kaotamiseks, aja peatamiseks ja nautimiseks. Olen aastate jooksul kohanud väga palju inimesi, kes armuvad Balisse ülepeakaela, kuid ka neid, kellele Bali sügavamat muljet ei jäta. Julgen üsna kindlalt väita, et ca 95% nendest inimestest lihtsalt ei teadnud, mida teha, kuhu minna, kuidas targalt ja efektiivselt toimetada.

Bali suurus võib olla petlik. On ju tegu vaid kahe Saaremaa suuruse saarega, mistõttu arvatakse tihtipeale, et selle saab lihtsalt ja kiirelt läbi käia. Ega ikka ei saa küll! Ja kuna Balil on kohti, kuhu hing tahab kindlasti kauemaks jääda, siis ei peaks saare läbi käimine olema ka eesmärk. Teisalt, ei peaks jääma pidama ka vaid ühte kohta, sest vaatamata sellele, et vahemaad on kaardi pealt vaadates olematud, võib teadmatusest ja liiklusest tulenevalt 10km reisist kujuneda paari tunnine sõit! Ja stress.

Et Sinu reis sujuks võimalikult sujuvalt, stressivabalt ning täpselt selliselt nagu Sa oled seda oma peas kujutanud, panen ma koostöös Sinu soovidega kokku just sellise reisi, millele mõtled veel aastaidki hiljem heldimusega tagasi.

Mis asi on personaalne reisikava?
Saan tihti kirju inimestelt, kes pöörduvad mu poole "põhjalike" küsimustega, kus ööbida, kuidas transporti korraldada, kuhu minna lastega, kus on kõige ilusamad rannad jne jne!

Paraku imeravimit, mis sobiks nii üksikreisjatele, seikluse-otsijatele, peredele kui romantilistele paaridele, mul pakkuda ei ole, ja kui olekski, siis ma sellised pealiskaudseid soovitusi ei anna! Ma lihtsalt ei usu neisse - see, mis sobib spirituaalsele Marile, ei sobi perekond Metsadele või äsja abiellunud Triinule ja Karlile ja vastupidi. 

Iga soovitus, millel on ka kvaliteet, on käsitsi nikerdatud ning nõuab aega ja süvenemist, koostöös Balile reisija(te)ga. Iga soov, iga reis ja reisija, iga ootus ja eesmärk on erinev.

Et Teie reis tuleks täpselt Teie soovidele vastav nii emotsionaalses kui ka finantsilises plaanis, panen kokku just Teile mõeldud personaalse reisikava.

Mis selles teenuses sisaldub?
  • konsultatsioon, kus paneme üheskoos kokku reisija(te) soovid ja ka ligikaudse eelarve
  • umbes 10-15lk reisikava, mis sisaldab infot alates sellest, mida Balile kaasa võtta, majutuste soovitusted (soovi korral), tegevused ja väljasõidud, mida erinevates piirkondades ette võtta kas lastega või ilma, autojuhi soovitus, kelle saan ka vajadusel ette tellida, mida vältida, kuidas mitte petta saada, kuidas reisil raha säästa jne jne. Koostöös tellijaga valmib justkui väike personaalne reisiraamat.
  • samuti olen kogu Teie reisi vältel distantsilt olemas, ja vastan jooksvalt kõikidele küsimustele, soovidele, mõtetele, muredele. Kui võimalik, kohtume ka
    silmast-silma. 
  • need, kes muretsevad oma keele oskuse pärast, olen alati telefoni teel olemas, kui on vaja infot vahetada. Keele mitte oskamine ei peaks olema kindlasti takistus reisimisel.

Mis on sellise teenuse eesmärk, kui võin ka ise kõik ära korraldada?
Ma olen ise üsna palju reisinud ning tean väga hästi, kui palju aega võib võtta ühe reisi planeerimine interneti baasil, sest infot on lõputult ja kelleltki justkui nõu ka pole küsida. Lisaks aeg ja energia, mis kulub kasvõi sobiva söögikoha leidmisele, kust saab head massaaži, kus on ikkagi kõige parem kohvi jne. Väikesed asjad, kuid aeg ja enenrgia, mis sellele kulub, võib tihti kogu reisi seltskonna olemist mõjutada. 

Eksprerimenteerida on põnev, aga ainult siis, kui on piisavalt aega! Reaalsus on see, et enamik inimesi reisib maksimaalselt 2 nädalat, ja selle aja jooksul ei soovi keegi liiga palju eksida, sest see annab reisile halva maigu juurde. Teisalt on ju mõnus, kui midagi on Teie eest juba ära organiseeritud, kasvõi transport ja esimene majutuskoht ning teate, et lennujaama jõudes ei pea Te mitte millegi muu pärast muretsema, kui ainult autosse hüppama, kus rõõmsameelne juht Teid juba nimepidi tunneb ning ootab. Teel hotelli aitab autojuht Teil leida ka usaldusväärse valuutavahetuskoha ning vajadusel aitab osta kohaliku sim-kaardi. Lihtne, turvaline ja mugav!

Hea puhkus on see, kui ei pea muretsema väikeste asjade pärast. Seepärast soovin olla koos Teiega, et väikesed mured ei rikuks kaua-oodatud reisi!

Hind: 150€