"Minu Aeg. Minu Bali." RETRIIT 

3. -9. NOVEMBER 2020

See retriit on pühendatud peamiselt endaks olemisele! Me tähistame elu, viskame varna selle, mida meil enam vaja pole, süveneme rohkem endasse ja oma olemusse, ning loome ühenduse teiste kaunite inimestega meie ümber. Samal ajal toetab meid Bali maagiline väli, mis ei ole pelgalt sõnakõlks, vaid kõik teavad, et Bali toetab ja aitab meil liikuda täpselt selles suunas, kuhu on vaja. Tõestatud!


❤︎

Tule saa osa sellest ilust, intiimsusest ja ehedusest, mida me üheskoos loominguna kokku paneme. 
Sellest saab mälestus, kogemus ja loodetavasti sõprus kogu eluks!


See ei ole tavaline laager, see pole ka ebatavaline laager, see on täpselt sama ebamaine, kui see on maine, see on kooslus reaalsest elust koos spirituaalsusega, kus kohtuvad reaalsed inimesed, reaalsete murede ja rõõmudega!

❤︎

Pärlid, mis sisalduvad hinnas:

☙ 8 imelist päeva ja 7 ööd majutust koos hommikusöögiga.

Esmalt oleme Ubudis, mis on tuntud oma spirituaalse olemuse poolest ning 2 viimast ööd veedame Uluwatu piirkonnas, kus meid tervitavad ilusad rannad helesinise ookeaniga! ☙


☙ 3 päevareisi koos transpordiga, kus tutvustan Sulle Bali imelisi kohti kõige autentsemal kujul  ☙

☙ 3 imelist tervislikku õhtusööki minu lemmikrestoranides ☙

☙ 2 joogatundi ja 1 meditatsiooni pooltundi iga päev ☙

☙ 2 töötuba ☙


☙ väikesi üllatusi ☙

☙ Transporti Ubudist Uluwatule ☙

☙ eesti keelne teenindus ja tõlge kogu retriidi vältel ☙


☙ Rohkelt emotsioone, mis ei unune veel aastaid hiljemgi ☙

☙ Sinu panust heategevusprojekti, mis toetab Bali kogukonda ☙

❤︎

Soovi korral on Sul võimalus külastada Bali ravitsejaid, hellitada ennast igapäevaselt massaaži ja päikesevannidega, nautida parimaid toite, mille poolest Bali on samuti kuulus, mõnuleda basseini ääres või hellitada end mõne uue esemega mõnest armsast butiikpoest, mida leidub siin külluses! Ja küllus meid saadabki sel nädalal!

❤︎
Kel soov Balile kauemaks jääda, aitan hea meelega Sulle kokku panna personaalse reisikava ja see on juba hinna sees. Sa tead, et Sa oled hoitud ning suunan Sind kohtadesse, mis sobivad Sinu ootuste ja eelarvega (tavahind 150.-).

Retriit on mõeldud nii neile, kes pole varasemalt joogaga kokku puutunud
kui ka neile, kes praktiseerivad regulaarselt.

❤︎

Hind ei sisalda:

- lennupileteid (ca 500 - 700€)
- reisikindlustust (rangelt soovituslik)
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi (ca 25€ kokku)
- lõuna- ja mõningaid õhtusööke (hinnad ca 5-7€) 

❤︎

AEG: 03.11 - 09.11.2020


Hind: Varajasele broneerijale 999€ (ööbimine kaheses toas).

Hind alates  1. septembrist 1099€ ja
Võta sõbranna või kaaslane ühes, saate mõlemad kingituseksl lõõgastava maassaži!  

Kohtade arv on piiratud. Tagamaks koht ühes natuke teistmoodi jooga retriidis on ettemaksu summa 250 eurot, mis ei kuulu tagastamisele. Ülejäänud summa võib ajatada kuude lõikes või maksta kogu summa hiljemalt 3. septembriks 2020.

Registreerumiseks kirjuta laurakaesel@gmail.com või läbi Facebooki lehe: Minu Jooga Päevik

❤︎

Balit ei ole võimalik sõnadesse panna, Balit peab ise kogema.

Kohtume Sinuga imelisel Bali saarel

LauraLoe eelmise retriidi tagasisidet ja vaata fotomeenutusi!

           
          Helena Victoria Kirss:

Laurat varem tundmata ja teadmata, registreerisin end tema esimesele Bali joogaretriidile. Oleksin muidugi pidanud aimama, et kui Saare naine juhatab vägesid, siis huumorist, naerust ja ägedusest puudust ei tule! Tema teadmised ja oskused ning mänguline, aus, armas ja lihtne olemus inimese ja õpetajana, panid kogu me grupi ühes rütmis tuksuma. Oi, kui kahju oli tookord Balilt lahkuda, aga oi, kui lihtne hingata ja olla! Süda tänutundest puhvis! Ja kõik need imelised uued inimesed, keda sain tundma! Mu eelmise aasta vaieldamatult parim rõõmu-, energia- ja joogalaks!

          Merilin Makko:

"Laural oli meie tulekuks kõik väga mõnusasti ette valmistatud ja meie tegevused ja programm kenasti läbi mõeldud ja planeeritud. Täiesti joogakauge inimesena sain uued teadmised, mis see jooga endast kujutab on ning kuidas seda praktiseerida. Kogu retriidi vältel oli õhkkond sõbralik ja vaba, seltskond klappis omavahel kenasti ning retriit sobis nii algajale, kui juba kogenud joogatajatele.


Ööbimispaik oli looduskaunis kohas ja romantiline, söögid väga head. Kokteilidest ja värskelt pressitud mahladest ei hakka rääkimagi, tasub ise kogeda!
 Samuti saime mööda saart ringi sõita ja põhilised asjad ära vaadatud. Lisaks joogale ja väljasõitudele oli Laura meile korraldanud ka huvitavaid kohtumisi põnevate inimestega.

See retriit andis Eesti pimedale ja külmale talvele natukene vaheldust ning lisaks positiivsetele emotsioonidele ja mälestustele leidsin retriidi kaaslaste seast ka mõned uued tuttavad endale!
Loodan võimalusele ka mõnel järgmisel Laura poolt korraldataval retriidil osaleda."

Marite Ringas
Bali jooga-retriit oli minule esmakordne kogemus. Sain sealt tohutult energiat ja häid kogemusi ja uusi sõpru. Suur tänu Laurale, kes oli SUPER hea töö selle kordaminekuks teinud. Olen väga õnnelik, et tegin selle otsuse osaleda jooga- retriidis Balil.