Minu Aeg. Minu Bali.

koos GOOD MOOD FOOD'iga 

5. - 12. märts 2019


Millal Sa viimati võtsid enda jaoks nädala või kaks,
et hellitada oma keha ja meelt vaid parimaga?


Minu nimi on Laura ja kutsun Sind Bali saarele külla, kus ma olen veetnud pea kolm aastat oma elust, nautinud, õppinud ja õpetanud joogat. Bali on üks ainulaadne koht maailmas, kuhu inimesed ikka ja jälle tagasi tulevad, et siinset kirjeldamatut heaolutunnet endasse hingata.

Mul on hea meel märtsikuu retriidile kutsuda Kati Mäekallas, kes on Good Mood Foodi asutaja, tervisetreener ning tervisliku kodukohviku asutaja Saaremaal. Mõeldes Sinule, oleme kokku heegeldanud ühe teistmoodi jooga-retriidi! Me avastame imelist Bali saart, sööme head ja tervislikku toitu ning kõigele lisaks keskendume oma kehale läbi liikumise kui ka iseenda paremale tunda õppmisele, kus Kati coach'ina jagab oma teadmisi ja kogemusi! Lisaks sellele saad personaalse konsultatsiooni Katiga. 

❤︎

Kingi endale see eriline nädal imelisel Bali saarel!

See ei ole tavaline laager, see pole ka ebatavaline laager, see on täpselt sama ebamaine, kui see on maine, see on kooslus reaalsest elust koos spirituaalsusega, kus kohtuvad reaalsed inimesed, reaalsete murede ja rõõmudega ning kus lahkutakse reaalsete tulemuste ja teadmistega.
Ei midagi vuuduu laadset – kõik on ehe ja käega katsutav!


❤︎

Pärlid, mis sisalduvad hinnas:

☙ 8 imelist päeva ja 7 ööd majutust.
Et saaksime Balilt selle ajaga maksimumi, ööbime kahes erinevas kohas. Alustame oma rännakut spirituaalses mekas Ubudis, kus meid võtab vastu luksuslik butiikhotell.
Reisi lõpetame kaunite randade poolest tuntud Uluwatul, kalju otsas, imelise vaatega resortis, kus on ookeani vaatega bassein ☙

☙ transport lennujaamast hotelli (kui Sa saabud retriidi alguse päeval) ☙

☙ päevareise koos transpordiga, kus tutvustan Sulle Bali imelisi kohti ja imelisi inimesi. Kel soov kohtuda ravitsejatega, annan suuna kätte (sessioon ei sisaldu hinnas) ☙

☙ 7 hommikusööki ning 7 imelist tervislikku õhtusööki. Olen hoolikalt oma lemmikute seast välja valinud 7 erinevat õhtusöögi kohta, et meie avastamisrõõm säiliks ning Sa kogeksid Bali segunenud toidukultuuri, mis on oma headuse poolest tuntud kogu maailmas ☙

☙ igapäevased joogatunnid, sh erinevate joogastuudite külastus ja praktiliselt töötoad  ☙

☙ personaalne enesearengu  konsultatsioon enesearengu valdkonnas ☙

☙ 1h Bali massaaži ☙

☙ kokkuvõtet nähtust ja kogetust fotodel ☙

☙ kingituste kotti ☙

☙ väikesi üllatusi kogu retriidi vältel ☙

☙ eesti keelne teenindus ja tõlge kogu retriidi vältel ☙

☙ rohkelt emotsioone, mis ei unune veel aastaid hiljemgi ☙

❤︎

Kel soov Balile kauemaks jääda, aitan hea meelega Sulle kokku panna personaalse reisikava ja see on juba hinna sees. Sa tead, et Sa oled hoitud ning suunan Sind kohtadesse, mis sobivad Sinu ootustega (tavahind 150.-).


Retriit on mõeldud nii neile, kes pole varasemalt joogaga kokku puutunud
kui ka neile, kes praktiseerivad regulaarselt.

❤︎

Hind ei sisalda:

- lennupileteid (ca 500 - 700€)
- reisikindlustust (rangelt soovituslik)
- transporti tagasi lennujaama
- lõunasööke (ca 5-7€)

❤︎

AEG: 5. - 12. märts 2019


Hind: Varajasele broneerijale 1099€ (ööbimine kaheses toas).

Hind alates  5. jaanuarist 1199€ ja
Võta sõbranna või kaaslane ühes, saate mõlemad kohapeal lisaks veel ühe lõõgastava maassaži!  

Kohtade arv on piiratud. Tagamaks koht ühes natuke teistmoodi jooga retriidis on ettemaksu summa 300 eurot, mis ei kuulu tagastamisele. Ülejäänud summa võib ajatada kuude lõikes või maksta kogu summa hiljemalt 1 5. jaanuariks 2019.

Registreerumiseks kirjuta laurakaesel@gmail.com või läbi Facebooki lehe: Minu Jooga Päevik

❤︎

Balit ei ole võimalik sõnadesse panna, Balit peab ise kogema.

Kohtume Sinuga imelisel Bali saarel

LauraLoe eelmise retriidi tagasisidet ja vaata fotomeenutusi!

           
          Helena Victoria Kirss:

Laurat varem tundmata ja teadmata, registreerisin end tema esimesele Bali joogaretriidile. Oleksin muidugi pidanud aimama, et kui Saare naine juhatab vägesid, siis huumorist, naerust ja ägedusest puudust ei tule! Tema teadmised ja oskused ning mänguline, aus, armas ja lihtne olemus inimese ja õpetajana, panid kogu me grupi ühes rütmis tuksuma. Oi, kui kahju oli tookord Balilt lahkuda, aga oi, kui lihtne hingata ja olla! Süda tänutundest puhvis! Ja kõik need imelised uued inimesed, keda sain tundma! Mu eelmise aasta vaieldamatult parim rõõmu-, energia- ja joogalaks!

          Merilin Makko:

"Laural oli meie tulekuks kõik väga mõnusasti ette valmistatud ja meie tegevused ja programm kenasti läbi mõeldud ja planeeritud. Täiesti joogakauge inimesena sain uued teadmised, mis see jooga endast kujutab on ning kuidas seda praktiseerida. Kogu retriidi vältel oli õhkkond sõbralik ja vaba, seltskond klappis omavahel kenasti ning retriit sobis nii algajale, kui juba kogenud joogatajatele.


Ööbimispaik oli looduskaunis kohas ja romantiline, söögid väga head. Kokteilidest ja värskelt pressitud mahladest ei hakka rääkimagi, tasub ise kogeda!
 Samuti saime mööda saart ringi sõita ja põhilised asjad ära vaadatud. Lisaks joogale ja väljasõitudele oli Laura meile korraldanud ka huvitavaid kohtumisi põnevate inimestega.

See retriit andis Eesti pimedale ja külmale talvele natukene vaheldust ning lisaks positiivsetele emotsioonidele ja mälestustele leidsin retriidi kaaslaste seast ka mõned uued tuttavad endale!
Loodan võimalusele ka mõnel järgmisel Laura poolt korraldataval retriidil osaleda."

Marite Ringas
Bali jooga-retriit oli minule esmakordne kogemus. Sain sealt tohutult energiat ja häid kogemusi ja uusi sõpru. Suur tänu Laurale, kes oli SUPER hea töö selle kordaminekuks teinud. Olen väga õnnelik, et tegin selle otsuse osaleda jooga- retriidis Balil.
                                                       Mathis Retreat butiik hotell