Minu Aeg. Minu Bali.

1. - 8. veebruar 2019
ehk üks teistmoodi jooga retriit Bali saarel


Millal Sa viimati võtsid enda jaoks nädala või kaks,
et hellitada ning toita oma keha ja meelt vaid parimaga?

Minu nimi on Laura ja kutsun Sind Bali saarele külla, kus ma olen veetnud enam kui kaks aastat oma elust, nautinud, õppinud ja õpetanud joogat. Bali on üks ainulaadne koht maailmas, kuhu inimesed ikka ja jälle tagasi tulevad, et siinset kirjeldamatut heaolutunnet endasse hingata.

❤︎

Kingi Sinaga endale see eriline nädal imelisel Bali saarel!

❤︎
Mõeldes Sinule, olen kokku heegeldanud ühe teistmoodi jooga-retriidi, kus lisaks joogale ja mediteerimisele, viin Sind kohtadesse, kuhu Sa ei pruugi turistina sattudagi, tutvustan Sulle erilisi inimesi ja näitan Sulle Bali süda!

Pane ennast valmis, sest päevad on täis liikumist, iseenda ja Bali saare avastamist, head toitu, värskeid mahlu, meele puhastamist ning lõõgastumist. Ja kes tunneb, et ta tahab veini juua, see joob veini!!! :-) See ongi üks teistmoodi, raamide ja piirideta jooga retriit, kus kohtuvad ägedad inimesed, teadlikum eluviis, reisimine ja heaolu tunne!

Olen Sinu jooga juhendaja, olen Sinu giid ja mis peamine – ma olen Sinu kohalik sõber ja kaaslane Balil. Nagu me tihti Balil ütleme – tule külalisena, aga lahku sõbrana!

❤︎


Pärlid, mis sisalduvad hinnas:

❥  8 imelist päeva ja 7 ööd majutust.
Et saaksime Balilt selle ajaga maksimumi, ööbime kahes erinevas kohas. Alustame oma rännakut spirituaalses mekas Ubudis, kus meid võtab vastu luksuslik butiikhotell.
Reisi lõpetame kaunite randade poolest tuntud Uluwatul, kalju otsas, imelise vaatega resortis, kus on ookeani vaatega bassein
❥  transport lennujaamast hotelli (kui Sa saabud retriidi alguse päeval)
❥  3 päevareisi koos transpordiga, kus tutvustan Sulle Bali imelisi kohti ja imelisi inimesi. Kel soov kohtuda ravitsejatega, annan suuna kätte (sessioon ei sisaldu hinnas)
❥  7 hommikusööki ning 7 imelist tervislikku õhtusööki. Olen hoolikalt oma lemmikute seast välja valinud 6 erinevat õhtusöögi kohta, et meie avastamisrõõm säiliks.
❥  kokku 12 joogatundi nii minu kui teiste imeliste õpetajatega, külastades ka kurikuulsat YogaBarni. Proovime ka lendavat joogatundi (fly-high jooga).
❥  1h Bali massaaži
❥  kokkuvõtet nähtust ja kogetust fotodel
❥  kingituste kotti
❥  väikesi üllatusi kogu retriidi vältel
❥  eesti keelne teenindus ja tõlge kogu retriidi vältel
❥  rohkelt emotsioone, mis ei unune veel aastaid hiljemgi

❤︎

Kel soov Balile kauemaks jääda, aitan hea meelega Sulle kokku panna personaalse reisikava ja see on juba hinna sees. Sa tead, et Sa oled hoitud ning suunan Sind kohtadesse, mis sobivad Sinu ootustega (tavahind 150.-).

Retriit on mõeldud nii neile, kes pole varasemalt joogaga kokku puutunud
kui ka neile, kes praktiseerivad regulaarselt.

Hind ei sisalda:
- lennupileteid (ca 500 - 700€)
- reisikindlustust (rangelt soovituslik)
- transporti tagasi lennujaama
- lõunasööke (ca 5-7€)

❤︎

AEG: 1. - 8. veebruar 2019
Hind: Varajasele broneerijale 1099€ (ööbimine kaheses toas).

Hind alates 1. detsembrist (märtsikuu omale, alates 15. jaanuarist) 1199€ ja
Võta sõbranna või kaaslane ühes, saate mõlemad kohapeal lisaks veel ühe lõõgastava maassaži!  
❤︎
Kohtade arv on piiratud. Tagamaks koht ühes natuke teistmoodi jooga retriidis on ettemaksu summa 300 eurot, mis ei kuulu tagastamisele. Ülejäänud summa võib ajatada kuude lõikes või maksta kogu summa hiljemalt 1. detsembriks 2018 (märtsikuu omale 1 5. jaanuariks).
❤︎

Registreerumiseks kirjuta laurakaesel@gmail.com või läbi Facebooki lehe: Minu Jooga Päevik.

❤︎

Balit ei ole võimalik sõnadesse panna, Balit peab ise kogema.

Kohtume Sinuga imelisel Balil
Laura


Loe eelmise retriidi tagasisidet ja vaata fotomeenutusi!

           
          Helena Victoria Kirss:

"Laurat varem tundmata ja teadmata, registreerisin end tema esimesele Bali joogaretriidile. Oleksin muidugi pidanud aimama, et kui Saare naine juhatab vägesid, siis huumorist, naerust ja ägedusest puudust ei tule! Tema teadmised ja oskused ning mänguline, aus, armas ja lihtne olemus inimese ja õpetajana, panid kogu me grupi ühes rütmis tuksuma. Oi, kui kahju oli tookord Balilt lahkuda, aga oi, kui lihtne hingata ja olla! Süda tänutundest puhvis! Ja kõik need imelised uued inimesed, keda sain tundma! Mu eelmise aasta vaieldamatult parim rõõmu-, energia- ja joogalaks!"

          Merilin Makko:

"Laural oli meie tulekuks kõik väga mõnusasti ette valmistatud ja meie tegevused ja programm kenasti läbi mõeldud ja planeeritud. Täiesti joogakauge inimesena sain uued teadmised, mis see jooga endast kujutab on ning kuidas seda praktiseerida. Kogu retriidi vältel oli õhkkond sõbralik ja vaba, seltskond klappis omavahel kenasti ning retriit sobis nii algajale, kui juba kogenud joogatajatele.


Ööbimispaik oli looduskaunis kohas ja romantiline, söögid väga head. Kokteilidest ja värskelt pressitud mahladest ei hakka rääkimagi, tasub ise kogeda!
 Samuti saime mööda saart ringi sõita ja põhilised asjad ära vaadatud. Lisaks joogale ja väljasõitudele oli Laura meile korraldanud ka huvitavaid kohtumisi põnevate inimestega.

See retriit andis Eesti pimedale ja külmale talvele natukene vaheldust ning lisaks positiivsetele emotsioonidele ja mälestustele leidsin retriidi kaaslaste seast ka mõned uued tuttavad endale!

Loodan võimalusele ka mõnel järgmisel Laura poolt korraldataval retriidil osaleda."

Marite Ringas:
"Bali jooga-retriit oli minule esmakordne kogemus. Sain sealt tohutult energiat ja häid kogemusi ja uusi sõpru. Suur tänu Laurale, kes oli SUPER hea töö selle kordaminekuks teinud. Olen väga õnnelik, et tegin selle otsuse osaleda jooga- retriidis Balil". 

                                                       Mathis Retreat butiikhotell, Ubud